O nas

Tworzymy rozwiązania, które umożliwiają Ci skupienie się na tym co istotne w Twojej firmie.

Współpracujemy ze zdolnymi specjalistami w dziedzinach grafiki, fotografii i copywritingu, tak, aby nasi klienci byli w pełni zopiekowani.

Cześć, nazywam się
Anna Barańska i jestem pomysłodawczynią tego projektu.

Doświadczenie
2000-2007

Manager biura firm importowych

2007 - 2019

Flextronics i Ceva Logistics. Dwie firmy logistyczne w Holandii, tu poznałam Lean i Kazien i poznałam cudownych ludzi.

2019 - teraz

Własna działalność. Budowa stron, sklepów, automatyzacji. Znajdywanie rozwiązań na lepsze działanie.

Firma powstała z potrzeby dostarczania rozwiązań online dla przedsiębiorców, którzy chcą zająć się tym, co istotne w ich biznesie, czyli dostarczaniem wartości swoim klientom.

Dawno, dawno temu, kiedy ktoś zapytał mnie, co chcę robić, odpowiedziałam, że będę eksperymentować

Nie wiedziałam dokładnie, z czym miałabym eksperymentować, więc zaczęłam to robić.

Edukacja poprowadziła najpierw do Politechniki wydział Chemii, wydał się idealnym miejscem do eksperymentów.  Jednak szybko okazało się, że zamiast probówek wolę zgłębiać działanie ludzi i społeczeństw i tak trafiłam na wydział Socjologii. 

Nie miałam pomysłu, co mogę z tą masą teorii zrobić w realnym życiu, wyjechałam więc do Holandii, aby odnaleźć swoje ścieżki.

Ten życiowy eksperyment pozwolił posmakować pracy w dużej korporacji, przyswoić dużo praktycznej wiedzy z dziedziny zarządzania projektami i ulepszeń pracy. To tam poznałam metodę Kaizen, Lean i mogłam posmakować ich w realnym świecie.

Korporacja miała jednak swoje ograniczenia w byciu kreatywną, postanowiłam więc doszkolić się w Latającej Szkole i setek innych kursów online. 

Okazało się, że to, co mi przychodzi z łatwością w online, dla niektórych jest blokadą nie do przejścia. Zaczęłam pomagać tworzyć proste strony, podpinać newslettery, ustawiać sklepy online. I….. wsiąkłam.

Z radością otworzyłam firmę, żeby służyć coraz większej ilości osób z nowymi wyzwaniami.

Teraz nadszedł w końcu czas na powiększenie zespołu.

Kilka przykładowych realizacji

Zobacz, czy takie rozwiązania przemawiają do Ciebie.

Strony z formularzami online

POL-ADVIES
księgowość

TNP FISCAAL
księgowość

WALA ADVIES
księgowość

ABAM ADVIES
księgowość

Strony z rezerwacjami i umowami online

AKADEMIA ZABAWY
przedszkola

OPIEKA PO SĄSIEDZKU
opiekunki

Strony lądowania i kursy online

PRACA W RYTMIE DUSZY
szkolenia

O'RETY
coaching

Strony i sklepy internetowe w różnych wersjach językowych

FLUFFYMANIA
ubranka i zabawki dla dzieci

PRONAIL SHOP
kosmetyka

POZYTYWNE RELACJE
rozwój i książki

ALENA HIELEMA
rozwój

Opinie klientów

Aliquet sit aenean aliquet venenatis dapibus neque, malesuada quam pretium volutpat pretium, id lacinia sagittis, egestas

5/5
"Z Anią współpracuję już od kilku lat. Ania stała się tak naprawdę częścią naszego Teamu. Rezultaty Ani pracy są rewelacyjne. Dostaje komplementy z każdej strony jak profesjonalnie prowadzimy fanpage czy tez Instagram. Z biegiem czasu zaczynamy zbierać owoce naszej pracy a przede wszystkim Ani. Ania pomaga mi w kwestiach, na które ja nie mam czasu ani nie do końca są moja mocna strona lub po prostu zbyt techniczne. Nie nalezę do osób, które chętnie delegują i szczególnie w kwestii wizerunku firmy było mi ciężko oddać tę pałeczkę Ani ale niesamowicie dobrze spełniła się w tej roli i rozumie mnie bez słów. Bardzo szybko i dobrze wyczuwa, co jest „moje” a czego zupełnie sobie bym nie życzyła ,co jest unikatowe. Wyczuwa klienta i dopasowuje kontent do osoby. Oczywiście, że poleciłabym i polecam Ani usługi moim znajomym, klientom, bo uważam Anię za sumienna, szczerą osobę, która zna się na rzeczy i podpowie, co można byłoby usprawnić i jak poprawić Twoja widoczność w sieci, sprzedaż. Jeśli się „pali” na Anie mogę zawsze liczyć. Zaufanie to podstawa współpracy a takie mam do Ani."
Agnieszka Szulc
WŁAŚCICIELKA AMS-SERVICE
5/5
"Zanim trafiłam do Ani, miałam poczucie, że to będzie najtrudniejsze zadanie w moim biznesie - stworzenie strony i ogarnięcie wszystkich technikaliów, sklepu. Nie tylko stworzenie, ale wymyślenie jak to może być, jakie są możliwości. To skutecznie blokowało moje działania zawodowe. Miałam również nieco stres czy jak już znajdę osobę, która może wesprzeć to będzie umiała rozeznać się w moich potrzebach i coś adekwatnego zaproponować. I tu pojawiła się (z polecenia) Ania. Żadne moje pytanie nie było dla niej dziwne, głupie, śmieszne (tak, taką narrację miałam zanim się poznałyśmy). Na wszystkie moje potrzeby miała od razu rozwiązania, co więcej takie, które przekraczały moje oczekiwania. I tak jest do teraz - ciągle jestem zaskoczona jakie są możliwości do wykorzystania, a dzięki Ani je poznaje, rozumiem jak działają i potrafię skorzystać. Ania podchodzi do tematu holistycznie, widzi ścieżki jakimi np porusza się klient, wie jak pewne kwestie zoptymalizować, usprawnić, sprawić żeby było lekko, przyjemnie i wygodnie. To, co jest bardzo cenne to sposób wyjaśniania, tłumaczenia wszystkiego - jasny, klarowny, dostosowany do laika jakim jestem. Dzięki temu w pełni korzystam z funkcji, które mam na stronie, w sklepie i ... odważyłam się na więcej rozwiązań i jestem pewna, że spotka się to z pozytywnym odzewem ze strony moich klientów. Jak się jeszcze doda atmosferę, w jakiej nasze spotkania z Anią się odbywają to praca naprawdę staje się czystą przyjemnością a każde wyzwanie niesie ze sobą potencjał rozwoju."
JOANNA KUBRAKIEWICZ
WŁAŚCICIELKA AKADEMI PO SĄSIEDZKU I PRACY W RYTMIE DUSZY
5/5
"Z Anią współpracujemy od ponad roku, dzięki jej pomocy nasza strona internetowa oraz social media są na bieżąco aktualizowane, a na to brakowało nam najbardziej czasu. Dzięki jej pomysłom i zaangażowaniu we współpracę zyskujemy bardzo dużo czasu na pracę. Nasze pomysły w końcu zostają zrealizowane od strony technicznej, niemożliwe w jej przypadku nie istnieje. Dla Ani to jest wyzwanie i jak do teraz wszystkie wyzwania realizuje. W Ani najbardziej cenimy terminowość i zaangażowanie. Dzięki współpracy z Anią czujemy się spokojne."
Ewelina Parfieniuk
WŁAŚCICIELKA POL-AVIES
5/5
"Pani Ania jest bardzo kompetentną osobą. Swoją pracę wykonuje solidnie, terminowo i na najwyższym poziomie. Razem z klientem myśli nad różnymi rozwiązaniami i jest pomocna na każdej płaszczyźnie współpracy. Kreatywność, dokładność, poczucie estetyki, znajomość zagadnień, serdeczność i sposób jej bycia sprawiają, że praca z nią to czysta przyjemność. Poza tym ton głosu Pani Ani- jest cudownie uspokajający 🙂 Zdecydowanie polecam współpracę z nią i życzę sobie, aby takich osób, które wykonują swoją pracę z pasją, a nie tylko dla pieniędzy, było więcej. Dla mnie to była czysta przyjemność i dlatego zdecydowałam się, aby kontynuować naszą współpracę, która mam nadzieję będzie długa i owocna. Cieszę się, że miałam okazję poznać Panią Anię oraz skorzystać z jej usług"
Anna Młodzianowska
WŁAŚCICIELKA ABAM ADVIES