Umowy online

Jeśli w Twojej firmie podpisuje się duże ilości umów, może zdarza Ci się poprawiać błędy, drukować kolejne wersje, prosić o dostarczenie podpisanych kopii, lub spędzać całkiem sporo czasu na spotkaniach tylko po to, aby otrzymać podpis. A gdyby móc wysłać tylko przygotowany link do wypełnienia i podpisu?

Proste w obsłudze

Przygotowane umowy, nie wymagają od Ciebie ingerencji. Wysyłasz link zainteresowanej osobie, otrzymujesz na maila podpisaną kopię. Dodatkowo zawsze możesz znaleźć wszystkie dane w systemie.

Płatności

Jeśli do Twojej umowy potrzebne jest na przykład przyjęcie kaucji, lub innej opłaty, możemy umieścić taką funkcjonalność w samej umowie. Osoba po wypełnieniu zostanie automatycznie skierowana do systemu płatności.

Spotkania

Poszybujesz po podpisaniu umowy, umówić się na spotkanie. Wystarczy, że ustalisz dostępne godziny. Osoba po podpisaniu umowy, może zostać skierowana do kalendarza, gdzie może wybrać dogodny temin.

UMOWY ONLINE

PRZYKŁADY

Pomysł na to rozwiązanie przyszedł, kiedy zgłosiła się do mnie Asia - właścicielka Akademii Zabawy Posąsiedzku z projektem półkolonii dla przedszkolaków. Podczas tego wzmożonego czasu podpisują setki umów z rodzicami. Jeszcze dwa lata temu potrzebny był dodatkowy pracownik administracyjny, który w dużej mierze zajmował się "ściganiem" rodziców. Pomyślałyśmy, że na pewno da to się zrobić lepiej.  Sprawdziłyśmy z adwokatem, kiedy dał zielone światło, nie pozostało nam nic innego jak wdrożyć je w życie. W tej chwili Asia używa tego rozwiązania również w swoich placówkach żłobko-przedszkolnych. Dzięki temu mogą być pobierane również opłaty, co ułatwia proces zapisów.

Umowy zawierają również linki do potrzebnych załączników, oraz różnego rodzaju zgody.

Akademia Zabawy

Na stronie został wprowadzony system rezerwacji półkolonii wraz ze sprzedażą biletów. Po wykupieniu pobytu opiekunowie otrzymują link do podpisania umowy oraz wyrażenia zgód.

Przedszkole Po Sąsiedzku

Na stronie został wprowadzony system zgłoszeń do przedszkola. Rodzicie po wstępnych rozmowach otrzymują link do umowy i wszystkich zgód, mogą też wpłacić wpisowe.

Jak wygląda proces?

WYPEŁNIJ ZAPYTANIE

Powiedz co jest Ci potrzebne. Możesz to zrobić za pomocą formularza na naszej stronie, lub podczas konsultacji.

UZGADNIAMY SZCZEGÓŁY

Ustalamy szczegóły, terminy realizacji oraz otrzymujesz ofertę. Po akceptacji oferty możesz podpisać umowę.

DOSTARCZ MATERIAŁY

Wszystkie uzgodnione dostępy oraz materiały do stworzenia projektu są dostarczane w umówiony sposób.

SPRAWDZENIE PROJEKTU

Otrzymujesz pierwszą wersję projektu, jeśli coś wymaga zmian ustalamy, kiedy i w jaki sposób mają być wykonane.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Po pełnej akceptacji projektu, otrzymujesz od nas trening online, w którym pokażemy Ci jak dbać o stronę i ją edytować.

ROZLICZENIE PROJEKTU

Już teraz możesz się cieszyć dostarczonym rozwiązaniem, jedynie co pozostaje to opłacić realizację i jeśli chcesz możesz wystawić nam opinię.

POTRZEBUJESZ PODOBNEGO ROZWIĄZANIA?

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA

Masz inne potrzeby, które wymagają kreatywnego podejścia?

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ