Tango – Automatyczne tworzenie przewodników how-to.

Czy zdarzyło Ci się stracić wiele godzin na tworzenie przewodników how-to, aby wytłumaczyć złożone procesy pracownikom lub klientom?

To częsty problem w wielu firmach, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy większość pracy jest wykonywana zdalnie. Jeśli szukasz sposobu, aby zaoszczędzić czas i uprościć tworzenie przewodników, Tango będzie odpowiednim narzędziem dla Ciebie.

Tango to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają szybkiego dokumentowania procesów. Czasami tworzenie pojedynczego przewodnika trwa godziny, a z Tango zajmuje tylko kilka minut (czasami nawet sekundy!). Automatyczne generowanie kroków z tekstem i wizualizacjami, które opisują konkretne czynności, podczas gdy wykonujesz swoją pracę, prawdziwie zmienia sposób, w jaki myślisz o dokumentowaniu procesów.

Narzędzie to jest bardzo proste w obsłudze.

Narzędzia do edycji zrzutów ekranowych i wideo czasami wymagają specjalnych umiejętności, co może wprowadzać zbędne zamieszanie. Tango automatycznie generuje wykadrowane zrzuty ekranu, dzięki czemu oszczędzasz czas i dostajesz idealny obraz. Ponadto, Tango jest łatwe do edycji, a wszystkie udostępnione zrzuty i linki są automatycznie aktualizowane.

Często poradniki są mylące i trudne do odtworzenia, zwłaszcza dla nowych pracowników.

Tango Guide Me to funkcja, która prowadzi widza krok po kroku w czasie rzeczywistym, co eliminuje błędy popełnione podczas procesu i skraca czas na praktyczną naukę.

To wspaniałe narzędzie, które pomaga w zwiększaniu produktywności zespołu. Dzięki niemu można szybko i łatwo tworzyć udostępniane przewodniki how-to i pomagać pracownikom w dowolnym momencie. Posiada ono wiele funkcji, takich jak Tango Guide Me, która prowadzi pracowników w czasie rzeczywistym, eliminując błędy i skracając czas potrzebny na praktyczną naukę.

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają szybkiego i skutecznego dokumentowania procesów. 

Warto spróbować Tango i przekonać się, jakie korzyści przynosi! Bezpłatne rozszerzenie,  które pomaga ludziom wykonywać swoją pracę najlepiej, płynnie tworząc dokumentację krok po kroku w ciągu kilku minut. 

Przy tworzeniu przewodników krok po kroku, warto również skorzystać ze Scribe, popularnego rozszerzenia do przeglądarki Google Chrome, które nie tylko przechwytuje Twój ekran, ale również tworzy dla Ciebie podświetlone zrzuty ekranu oraz pisemne instrukcje.

Więcej w artykule Rozszerzenia Google Chrome – Scribe, Grammarly. – Nietechniczna

 

Leave a Comment