Copy.ai: rewolucyjny asystent pisania

Copy.ai: rewolucyjny asystent pisania.

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie wszyscy lubimy załatwiać sprawy szybko i skutecznie.

 

Od studentów piszących prace semestralne po pracujących w copywriting`u profesjonalistów, chętnie korzystamy ze wsparcia. Jeśli jesteś kimś, kto pisze dużo tekstów, lub dla kogo pisanie jest prawdziwą zmorą, Copy.ai jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Przyjrzymy się Copy.ai, jego funkcjom i temu, jak może pomóc ulepszyć twoje pisanie.

 

1. Co to jest Copy.ai?

Copy.ai to wspomagany sztuczną inteligencją asystent pisania, który tworzy zautomatyzowaną treść w kilka sekund. Wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, aby pomóc użytkownikom w tworzeniu wysokiej jakości treści na ich blogi, platformy mediów społecznościowych, reklamy i nie tylko. Treści takie możemy m.in wykorzystać do tworzenia reklam, wpisów i postów na Facebooku i Instagramie 

2. Funkcje Copy.ai:

Copy.ai zapewnia szereg funkcji, które czynią go wyjątkowym asystentem pisania. Ma niezrównaną dokładność, zapewnia spójność i wykorzystuje obszerną bazę danych, aby dostarczać wyniki w kilka sekund. Oferuje również użytkownikom opcje personalizacji, takie jak wybór tonu i stylu, aby dostosować je do ich potrzeb. Ponadto ma możliwość tworzenia treści w ponad 20 językach i zapewnia sugestie dotyczące tytułów, podtytułów i innych.

3.Jak korzystać z Copy.ai?

Używanie Copy.ai jest stosunkowo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się na ich stronie internetowej i gotowe. Po rejestracji otrzymujesz dostęp do swojego osobistego pulpitu nawigacyjnego, gdzie możesz wybrać rodzaj treści, które chcesz utworzyć, na przykład post w mediach społecznościowych, artykuł na blogu lub tekst reklamy. Następnie wybierasz język, styl i ton treści, które chcesz stworzyć. Na koniec wprowadzasz informacje związane z tematem, o którym chcesz pisać, a sztuczna inteligencja zajmie się resztą. W ciągu zaledwie kilku sekund otrzymasz treść, którą możesz edytować lub dostosowywać zgodnie z własnymi wymaganiami.

4.Korzyści z Copy.ai:

Copy.ai zmienia zasady gry w branży pisania, a korzystanie z niego ma kilka zalet. Oszczędza czas, wysiłek i, co najważniejsze, pomaga w generowaniu świeżych treści. Copy.ai może pomóc ci udoskonalić twoje umiejętności pisania, dostarczając pomocnych sugestii dotyczących nagłówków, podtytułów, a nawet struktury.

Podsumowując:

Copy.ai to wyjątkowe narzędzie, które może pomóc każdemu w pisaniu wysokiej jakości treści, bez względu na ich poziom umiejętności. Oszczędza cenny czas, dostarcza sugestii dotyczących struktury treści, a nawet generuje pomysły. Niezależnie od tego, czy tworzysz treści na platformy mediów społecznościowych, opisy produktów czy inne, Copy.ai zapewni Ci ochronę. Dzięki wyjątkowym funkcjom i łatwemu w użyciu interfejsowi każdy może użyć tego narzędzia, aby podnieść poziom swojego pisania.

Copy.ai oferuje trzy różne pakiety płatności, ale także posiada opcję darmowej wersji. Oto opis dostępnych pakietów:

 
Starter – Pakiet Starter oferuje użytkownikom dostęp do 20 generacji tekstu za miesiąc. Kosztuje 29 USD miesięcznie.

 

Professional – Pakiet Professional oferuje użytkownikom dostęp do 60 generacji tekstu za miesiąc. Kosztuje 99 USD miesięcznie.

 

Business – Pakiet Business oferuje użytkownikom dostęp do 200 generacji tekstu za miesiąc. Kosztuje 419 USD miesięcznie.

 

Wszystkie pakiety oferują nieograniczoną liczbę projektów, nieograniczone użycie narzędzi personalizacji, integrację z API, a także dostęp do dedykowanego zespołu wsparcia. Copy.ai oferuje również 7-dniowy darmowy okres próbny dla każdego z tych pakietów, aby użytkownicy mogli przetestować narzędzie przed dokonaniem zakupu. Poza tym, użytkownicy mogą skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku subskrypcji planu płatnego.

W przypadku opcji darmowej wersji użytkownicy mają dostęp do ograniczonej liczby generacji tekstu, jednak nadal mogą korzystać z większości funkcji, takich jak personalizacja tonu i stylu tekstu, generowanie tytułów i podtytułów, a także tworzenie treści w ponad 20 językach.

W wersji darmowej Copy.ai oferuje możliwość wygenerowania 5 darmowych treści dziennie, przy czym każda treść ma ograniczenie do 400 znaków.

Leave a Comment