formularze i wnioski online

Krótka historia o tym, jak zaczęła się moja przygoda z wprowadzaniem innowacji, usprawnień oraz nowych rozwiązań w świecie online.

Nie przepadam za stwierdzeniem, że szewc bez butów chodzi, jednak wygląda na to, że mówienie o tym, co nowego w mojej ofercie zostały odłożone niczym budowa odcinka nowej autostrady.

Intensywne prace trwają tyle, że w pełnym skupieniu na klientach, dzięki którym moja firma i ja się rozwijamy. Dla osób, z którymi miałam przyjemność poznać się dawno temu, lub dopiero dołączyły do moich znajomych, należy się solidny update!

Trochę historii na początek

Jeszcze dwa lata temu, nazywałam się wirtualną asystentką, pomagałam w tworzeniu i podpinaniu newsletterów na stronie, ustawiałam posty na social mediach, oraz tworzyłam landing pages.

Okazało się, że dzięki nowym potrzebom moich klientów, rozszerzałam swoją wiedzę i wsiąkałam coraz bardziej w rozwiązania, które ułatwiają życie. Tak jak rozwijają się możliwości świata online, tak rozwijam się ja i moja firma. Znajdując rozwiązania na bieżące potrzeby dla moich klientów stworzyłam zupełnie nową odświeżoną ofertę działań dla Was.

Nowe rozwiązania

Wprowadzanie nowych rozwiązań zaczęło się od sklepów online, potrzebnych do sprzedaży produktów cyfrowych, ale także fizycznych. Potrzebne były różne formy wysyłek, waluty i wersje językowe.

Ktoś zapytał o stronę do kursów online, zrobione. Najpierw na gotowcach typu WP Idea (obecie publigo), czy Webtolearn, później na platformie skrojonej na miarę za pomocą wtyczek LearnDasch.

Później pojawiła się potrzeba stworzenia stron, na której osoby mogą pozostawiać dane i dosyłać dokumenty potrzebne do rozliczeń, a wszystkie załączniki wypełniają się automatycznie i są wysyłane w pdf, lub oryginalnych urzędowych drukach. Ułatwiło to rozliczenia online, oraz składanie wniosków. Dzięki temu rozwiązaniu mogliśmy również pobierać opłaty za wykonanie usługi, co automatycznie wyeliminowało potrzebę wysyłania próśb i ponagleń o płatności.

Za chwilę okazało się, że potrzebna jest także możliwość wypełniania i podpisywania umów online. Usprawniło to pracę administracyjną w przedszkolach oraz zminimalizowało czas oczekiwania na odpowiedź. Zaraz za tym, stworzyłyśmy system do rezerwacji turnusów na półkolonie, bo dlaczego opiekunowie mają dzwonić i tracić swój czas?

Współpraca

Jak widzisz, uwielbiam znajdywać rozwiązania dla potrzeb swoich klientek i klientów. Jeśli któreś z rozwiązań jest Ci potrzebne, lub jesteś w trakcie poszukiwania, zapraszam na stronę, lub konsultacje. Chętnie, wspólnie z Tobą rozwinę skrzydła nowych działań i możliwości.

Leave a Comment