Wymarzony klient

Firma nie istnieje bez klientów, to dość oczywiste. Przyznam jednak, że mam niebywałe szczęście do trafiania na wyjątkowe osoby. To przedsiębiorcy, wyróżniający się oddaniem, pomysłowością i profesjonalizmem. Czuję olbrzymią wdzięczność, że mogę im służyć i dzięki temu rozwijać własny biznes.

Idąc za potrzebami moich klientów mogłam wyszukiwań odpowiednich dla ich biznesu innowacji i wprowadzić nowe rozwiązania dla lepszego, bardziej sprawnego i intuicyjnego korzystania z ich usług w świecie online.

Zaczynając od branży księgowej, z którą zetknęłam się na początku prowadzenia działalności i stale współpracuję chciałam przybliżyć i polecić takie firmy jak:

Ams-Service

z prowadzącą ją Agnieszką. To jedna z tych firm, która może być przykładem na jakościowe usługi. Korzystając z konsultacji biznesowych lub prywatnych, dotyczących rynku Holenderskiego, wyjdziesz z kompletem informacji, lub będziesz wiedział jakie kroki trzeba przedsięwziąć. Agnieszka i jej biznes pomoże firmom, które dopiero zaczynają, a także tym, które rozważają ekspansję, lub zmianę formy prowadzenia działalności na spółkę. Dzięki tej współpracy poznałam działanie różnych opcji usprawnień, automatyzacji, takich jak kalendarze do umawiania spotkań. 

https://ams-service.nl/

Pol-Advies

z prowadzącą ją Eweliną, cechuje olbrzymia potrzeba wychodzenia naprzeciw potrzebom osobom żyjącym w Holandii, tam pracującym i prowadzącym firmy. Dzięki stałej edukacji, poprzez prowadzone live, oraz artykuły na blogu, podnosi świadomość i wiedzę wśród Polskiej społeczności w Niderlandach. To firma stale myśląca o tym, jak ułatwić działanie i dostęp do usług szerszemu gronu osób. Dzięki tej współpracy rozpoczęła się przygoda z interaktywnymi formularzami, które pomagają w rozliczeniach osób z podatków. Przy okazji zaczęłam odkrywać nowy potencjał ulepszeń dla różnych funkcjonalności na stronach ułatwiających prowadzenie firmy.

https://www.pol-advies.nl/

TNP Fiscaal

z prowadzącą Luizą, cechuje olbrzymie doświadczenie biznesowe, oraz życiowe. Olbrzymia inspiracja, jak ciężką pracą i wytrwałością i podążaniem za wartościami budować firmę. TNP to miejsce, które nie tylko pomaga w rozliczeniach osób prywatnych i firm, ale także szkoli nowych i doświadczonych przedsiębiorców. Dzięki tej współpracy zostały wprowadzone nowe integracje, pomagające w komunikacji, oraz funkcjonalne strony.

https://www.tnpfiscaal.nl/

Leave a Comment